Biura podróży

Mam doświadczenie jako pilotka wycieczek od 2011 roku. Pracowałam również jako rezydentka, instruktorka rowerowa i piłki siatkowej oraz wychowawca na obozach tematycznych.

W 2016 roku po raz pierwszy trafiłam do Albanii jako rezydentka. Przez trzy sezony pracowałam w biurze Moja Albania jako przewodnik w Albanii, Kosowie i Macedonii. 

Znam dobrze infrastukturę hotelową, główne i mniej znane atrakcje turystyczne. Oferuję pomoc w układaniu programów, w tym tematycznych (kulinarnych, szlakami win, pielgrzymkowych, młodzieżowych). Współpracuje z lokalnymi biurami podróży, przewoźnikami i wysokiej klasy przewodnikami.

Obsługuję pielgrzymki, wyjazdy pracownicze, wycieczki szkolne i grupy dorosłych. Cenię kontakt z pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach, dlatego współpracuję z Pociągiem na Bałkany czy Moją Albanią. Płynnie posługuję się językiem angielskim i macedońskim, podstawy czeskiego i albańskiego pomogą w sytuacji kryzysowej.

Jako pilot i przewodnik współpracowałam z różnymi biurami podróży i instytucjami, m.in. Rainbow, Orinoko, Oskar, Wytwórnia Wypraw, Przygody 4×4, Almatur, Wilda Travel, Adventure Side, Horyzont i innymi.

Macedonia i Albania nie są jedynymi kierunkami, które znam i z przyjemnością prowadzę. Więcej informacji: Inne kierunki.