Inne kierunki

Na Bałkanach specjalizuję się w prowadzeniu grup po Albanii i Macedonii, mam doświadczenie również z Kosowem, Czarnogórą, Bośnią czy Serbią.

Chociaż Bałkany to mój ulubiony kierunek, nie jest to jedyny bliski mi region. Bardzo dobrze znam Czechy, w których studiowałam, mieszkając w Pradze przez jeden semestr. Pilotuję także wycieczki do Włoch oraz Wielkiej Brytanii, a także po całej Polsce. Chętnie podejmuję się prowadzenia grup aktywnych.

Z przyjemnością odkrywam nowe tereny i lubię wyzwania oraz programy nieoczywiste.

Ukończyłam kurs wychowawcy oraz kierownika wycieczek i wypoczynku. Uczestniczyłam w organizacji imprez turystyczno-sportowych dla dzieci i młodzieży (w tym jako instruktor piłki siatkowej oraz instruktor rowerowy). Ponieważ jestem osobą aktywną, nie są mi straszne wyjazdy rowerowe czy trekkingi.

Mam doświadczenie w organizacji i prowadzeniu zajęć na obozach wędrownych i sportowych (obozy rowerowe po całej Polsce i na Bornholmie, obozy i zgrupowania kadry piłki siatkowej halowej i plażowej, obozy wędrowne w Tatrach). Kilkukrotnie współorganizowałam m.in. Finały Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Młodzików oraz Kadetów.

Pytania? Zapraszam do zakładki Kontakt.