Kameralne wycieczki wielodniowe

Oferta na rok 2021 w przygotowaniu

Masz ekipę na wyjazd?
Napisz do mnie, ułożę program tylko dla Was!

Wyprawy rowerowe

rowery macedonia

Wyprawa rowerowo-degustacyjna do Macedonii!
Planowany termin: 28.05-04.06.2021 r.

Wybierz się na wyprawę, jakiej nie ma w ofercie żadnego biura podróży!
We współpracy z dwoma macedońskimi partnerami przygotowałam program, który łączy malownicze trasy, regionalne smaki niemieszczące się w przewodnikach oraz, przede wszystkim – spotkania z ludźmi i ich historiami!

Jeżeli zechcesz, będziesz mieć możliwość spróbowania swoich sił w snycerstwie czy wyrobie filigranowej biżuterii. Czekają Cię wieczory z macedońskimi gospodarzami przy domowym winie i rakiji.
Dotrzesz do miejsc, gdzie nie zmieści się autokar… A uwieńczeniem wyprawy będzie kilkugodzinny pokaz kulinarny w jednym z najbardziej niezwykłych macedońskich hoteli!

Trekking

Trekking wybranymi szlakami spośród dziesiątek na terenie Macedonii, kraju, który gdyby go rozprasować, byłby kilkukrotnie większy!
Planowany termin: wiosna i jesień 2021 (różne programy). Liczba miejsc: 10.

Wyprawa łącząca macedoński region Popova Shapka i Mavrovo oraz albański region Peshkopi i Kukes – 7-17.05.2021 r. Oferta w przygotowaniu.

Wyprawa dla kobiet – do kobiet

Termin wyjazdu: 30.04-07.05.2021 r. (Prawosławna Wielkanoc).

Oferta skierowana będzie dla kobiet przedsiębiorczych, prowadzących biznes lub szukających nowych możliwości rozwoju i inspiracji. Jej motywem przewodnim będą spotkania z macedońskimi kobietami, działającymi w różnych sektorach i na różnych stanowiskach, które łączy jedno – pasja.

Wyprawy kulinarne i w poszukiwaniu ginącego rzemiosła

Oferta w przygotowaniu.

Relacje z poprzednich wypraw znajdziesz na Instagramie: Wyprawa Genuine Experiences oraz Kulinarna wyprawa.