W mediach

Pokaż nam świat – Jakub Porada w TVN24bis

Moje artykuły oraz komentarze dotyczące Albanii i Macedonii ukazują się w różnych portalach, nie tylko o tematyce podróżniczej (Go For World, Portal Spraw Zagranicznych) i w magazynach podróżniczych (Poznaj Świat, Szosa). Byłam gościem w audycjach radiowych, m. in. Radia Poznań, Radia Doxa, studenckim Radio MORS. Dwukrotnie wystąpiłam w programie Pokaż nam Świat w TVN24bis.

Chętnie przyjmuję zaproszenia na festiwale podróżnicze i targi turystyczne. Do tej pory uczestniczyłam m.in. w Międzynarodowych Targach Turystycznych i czasu wolnego we Wrocławiu, Targach Regionów Turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi, Festiwalu Wiatraki w Raciborzu, panelu na temat Bałkanów na Tour Salon w Poznaniu, Festiwalu Włóczykij, itd.

Napisano o mnie: wywiad na portalu Specjalistka od Wakacji, wywiad dla macedońskiego portalu Faktor.mk (w języku macedońskim), wywiad dla macedońskiego portalu informacyjnego meta.mk (w języku angielskim).

Przedstawicieli mediów szukających inspiracji do programu odsyłam do zakładki O mnie oraz do kontaktu mailowego: justyna(at)domacedonii.pl.