Wycieczki do Macedonii

do macedonii

Biura podróży zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy.

Instytucje kulturalne, szkoły, kluby podróżnika i przedstawicieli mediów zachęcam do zajrzenia do zakładki Dla szkół / Spotkania.


Zobacz nawet najbardziej turystyczne miejsca w nowy sposób i w innym świetle, odwiedź miejsca pomijane i spróbuj je zrozumieć. Zachwyć się bałkańską gościnnością.

⇒Pamiętaj – do Macedonii warto przyjechać o każdej porze roku!⇐

Jestem pilotką wycieczek po Bałkanach oraz przewodnikiem w Albanii i Macedonii od 2016 roku. Znam dobrze oba te kraje, łącznie z infrastrukturą hotelową, głównymi atrakcjami, lokalnymi restauracjami, jak i miejscami dla osób o węższych zainteresowaniach.

Indywidualnym turystom oferuję pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i rezerwacji noclegów w Macedonii (zarówno w hotelach jak i w prywatnych apartamentach u gospodarzy macedońskich). Osobom łączącym wyjazd do Macedonii z wypoczynkiem w Albanii doradzę trasę, noclegi, pomogę w zaplanowaniu zwiedzania.
Współpracuję z wypożyczalniami samochodów w Ochrydzie i Skopje oraz lokalnymi biurami podróży mającymi w ofercie m.in. jeep safari, paragliding, trekking, nurkowanie i inne.

Dla małych grup (od kilku do kilkunastu osób) oferuję program szyty na miarę wraz z pilotażem lub w towarzystwie macedońskiego anglojęzycznego kierowcy.

JEDŹ ZE MNĄ NA WYCIECZKĘ!

• 9-17.10.2020 – Wszystkie kolory Macedonii – trekking!
PROGRAM I ZAPISY TUTAJ!